Föremål som liknar etsning Karta
8549 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 augusti 2022
4113 Etsning
Såld: 350 kr
Såldes den 22 november 2021
2477 Etsning
karta, Posnania. Signerad. Motivet: 25x32cm
Såld: 150 kr
Såldes den 9 november 2020
1358 Färgetsning
Karta över Italien. Motivet: 24x30 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 19 augusti 2019
7243 Färgetsning
Såld: 350 kr
Såldes den 29 juli 2019
3459 Etsning
Karta, Gallia vulgo la France. Motivet: 47x58
Såld: 450 kr
Såldes den 1 april 2019
3460 Etsning
Karta, Indonesien, 1700-tal. Motivet: 54x62
Såld: 1.000 kr
Såldes den 25 mars 2019
9031 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 18 juni 2018
2628 Färgetsning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 december 2017